Головна сторінка » Романчук з рекордом Олімпійських ігор вийшов у фінал Олімпіади в Токіо – UA-Футбол

Михайло Романчук виграв попередній заплив на 800 метрів вільним стилем і вийшов у фінал Олімпійських ігор.

Романчук подолав дистанцію за 7:41.28. Це майже на 1,5 секунди швидше переможного часу Михайла на чемпіонаті Європи в Будапешті в травні поточного року.

Романчук вийшов у фінал з найкращим результатом і став автором нового олімпійського рекорду, оскільки плавання на 800 метрів в Токіо дебютує в програмі Ігор.

Сергій Фролов в четвертому запливі посів четверте місце – українець також кваліфікувався до фіналу.

Повні результати запливу:

Фінальний заплив Олімпіади в Токіо на 800 метрів вільним стилем пройде у четвер, 29 липня.

Тільки найважливіші новини з Олімпіади та світу спорту в нашому телеграм-каналі!

Source: news.google.com