Головна сторінка » Світоліна прокоментувала свою перемогу на Wimbledon над першою ракеткою світу Свьонтек із Польщі

“Важко знайти слова”, – коротко підписала знімки спортсменка, на яких зафіксовано найяскравіші моменти поєдинку.

Контекст

Матч зі Свьонтек тривав 2 години 41 хвилину. Світоліна зрівняла рахунок в особистих зустрічах зі Свьонтек (1:1) і вдруге за кар’єру вийшла у півфінал Wimbledon (уперше  2019 року).

У півфіналі Світоліна зіграє проти Маркети Вондроушової (№42 WTA) із Чехії, яка перемогла у чвертьфіналі американку Джесіку Пегулу (№4 WTA).

2023 року Wimbledon проводять із 3-го до 16 липня на трав’яному покритті. Призовий фонд турніру – £44,7 млн ($57 млн).

Світоліна заміжня за французьким тенісистом Гаелем Монфісом. Вони одружилися влітку 2021 року.

15 жовтня 2022 року спортсменка повідомила, що у них народилася дочка. Сім’я проживає в Монако.

Source: gordonua.com