Головна сторінка » Кривдниця Світоліної стала чемпіонкою Wimbledon-2023

Кривдниця Світоліної стала чемпіонкою Wimbledon-2023

Чеська тенісистка Маркета Вондроушова стала переможницею Wimbledon 2023 року.

У фіналі Вондроушова обіграла Онс Жабер з Тунісу. Вирішальний матч турніру тривав одну годину та 22 хвилини. Представниця Чехії розібралася із суперницею за два сети – 6:4, 6:4.

Для Вондроушової це перша перемога на Wimbledon. Ба більше, 24-річна чешка вперше в кар’єрі виграла турнір Великого шолома. 2019 року вона поступилася австралійці Ешлі Барті у фіналі Roland Garros.

Це другий титул Маркети на рівні WTA. Наступного тижня вонадебютує в топ-10 світового рейтингу.

Зазначимо, що саме від Вондроушової зазнала поразки українка Еліна Світоліна в півфіналі Wimbledon-2023.

Нагадаємо, Світоліна пройшла яскравий шлях до 1/2 фіналу Вімблдонського турніру. На старті українка обіграла експершу ракетку світу, американку Вінус Вільямс.

В 1/8 фіналу вона обіграла експершу ракетку світу, білоруску Вікторію Азаренко. А у чвертьфіналі Еліна обіграла чинну найкращу тенісистку планети, польку Ігу Швьонтек.

Глядачі освистали білоруску Азаренко після поразки від Світоліної на Wimbledon-2023 (відео)

Світоліна емоційно прокоментувала перемогу над білорускою Азаренко в 1/8 фіналу Wimbledon (відео)

Source: tsn.ua